0216 592 01 57 & 0532 160 63 74

UYGULAMALAR

Granit Tezgah Modelleri

Grant mutfak tezgahının üstüne istediğiniz, Sıcak tencere ve ağırlığı kolayca koyabilir şüphe etmeden saatlerce bırakabilirsiniz. Granit tezgahlar doğal oluşu sebebi ile darbelere bile dayanıklıdır. Tabii ki isteyerek vermediğiniz darbelere dayanıklı diye ağır darbede vurmayın. Granit mutfak tezgahı ve uygulanan tüm alanlarda bakımı ve temizliği kolay ve basit olduğundan mermer granit ürünlerin yanı sıra granit esnek oluşu ve ağırlık taşıma yönünden oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Granit mineral yapısı sert olduğundan Desenleri ve çoklu renk seçeneği ile göz kamaştıran bir malzemedir.

Doğal Granit Tezgah Taşı Modelleri Ve Çeşitleri 2023

Granit taşlar dayanıklı olmasıyla da en çok tercih edilen mutfak tezgahı modelidir. Darbeye maruz kalmadığı sürece uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Granit mutfak tezgahı imalat ve tedarik uzmanı olan firmamız, Özkan mermer granit tezgah uygulama imalat çalışmalarımız, alınlı ve düz baza şeklinde mutfak tezgahı çalışmalarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Ayrıca granit tezgahlar doğal bir ürün olduğu için sıkça tercih edilen üründür. Doğal bir taş olan granit tüm uygulamalarda var olarak kendini ispatlamış olup apartman basamaklarında zemin kaplamalarında duvar kaplamalarında mutfak tezgahlarında doğal oluşu nedeniyle sıkça kullanılan ve cam gibi olan yüzey cilası sert oluşu sebebiyle cilası matlaşmayan tek üründür.

(Metretül Fiyat Listesi)

(ABSOLİD BLACK Granit Tezgah Fiyatı 9000 TL) (ASH BLACK Granit Tezgah Fiyatı  4500 TL) (BALTİC BROWN Granit Tezgah Fiyatı 4000 TL) (BLUE PEARL Granit Tezgah Fiyatı 8500 TL) (EMERALD PEARL Granit Tezgah Fiyatı 11000 TL)