0216 592 01 57

Mezar Modelleri

Tek Kişilik Mezar Modelleri

Tek Kişilik Mezar Modelleri

Öncelikle sevdiğinizi kaybetmenizin acısını sizlerle paylaştığımızı belirtmek istiyoruz özkan mermer istanbul ’da ve yakın illerinde mermer mezar, granit mezar, traverten mezar, blok mezar, lahit mezar imalatı ve yapımında birçok başarıya uyguladığımız mezar hizmetleri ile kendini kanıtlamış kurumsal bir firmadır.

Yapdığımız imalat ve uygulamalarımızla müşterilerimizin beğeni ve takdirini temiz ve sağlam işçilik prensibi ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıyoruz.Mezar yapımı ve montajı istenilen mezar modeli üstünde kaliteli mermer granit traverten malzemeleri kullanmaktayız. Yıllara meydan okuyan doğal taşlara şekil vermek için ise Mezar modelini müşterinin isteği doğrultusunda sorunsuzca tamamlayıp süresini aksatmadan teslimatını yapıyoruz.

1 - Kişilik Mezar Modelleri

Tek kişilik mezar modellerimizi bu bölümde inceleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz 0216 592 01 57 tek kişilik mezar fiyatlarımız 1.750 tl den başlamaktadır esas olan siz müşterilerimizin seçeceği modeldir modele göre fiyat aralığı vardır bu bahsettiğimiz fiyat normal marmara beyazı olan mermer mezarımızdır esas olan tabiki mezarlıklar müdürlüğünün verdiği ölçüler dahilinde olan çift katlı bir mezar modelidir. Tek kişilik olarak yapılan mezar modelimizi lahit olarak uygulama yapıldığında iki kişi alt ve üst olmak kaidesiyle çift kişilik defin işlemi yapılabilir.

Kadıköy İlçesine Bağlı Hizmet Verdiğimiz Mezar Modelleri

Mahmutbaba Mezar Ustası, Ayrılıkçeşme Mezar Ustası, Sahrayıcedid Mezar Ustası,  Merdivenköy Mezar Ustası,