0216 592 01 57

Mezar

Yeni 2019 Tek Kişilik Mezar Örnekleri

2019 İstanbul Mezar Modelleri

Öncelikle sevdiğinizi kaybetmenizin acısını sizlerle paylaştığımızı belirtmek istiyoruz. Özkan Mermer firması olarak 1983` den beri mermer granit sektöründe hizmet veren firmamız istanbul ve yakın illerinde mermer mezar, granit mezar, traverten mezar, blok mezar, lahit mezar imalatı ve yapımında birçok başarıya imza atan ve mezar hizmetleri ile kendini kanıtlamış kurumsal bir firmadır. Yapdığımız imalat ve uygulamalarımızla müşterilerimizin beğeni ve takdirini temiz ve sağlam işçilik prensibi ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıyoruz. Mezar yapımı ve montajı istenilen mezar modeli üstünde kaliteli mermer granit traverten malzemeleri kullanmaktayız. Yıllara meydan okuyan doğal taşlara şekil vermek için ise Mezar modelini müşterinin isteği doğrultusunda sorunsuzca tamamlayıp süresini aksatmadan teslimatını yapıyoruz. Tek kişilik mezar modeli bu bölümde inceleyebilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 592 01 57

2019 Mermer Mezar Modelleri, Yeni Mermer Mezar Örnekleri, İstanbul Mezar İşleri, Kabristan Mezar Taşları, 

 Yüce Allah buyuruyor :Her canlı ölümü tadacaktır. Bir sınama olrak sizi (bazen) şer ile (bazen) de hayır ile imtihan ederiz. Sonuçta bize döndürüleek (hesaba çekilecek) siniz.

Cennet sınıvına katılmak için ruhlar aleminden ana karnına ve oradan ete, kemiğe bürünüp bu fani dünyaya gelen ruhlar, sınav gereği bazen hayır ile, bazende de şer ile imtihan edilir. Bu nedenle zaman gelir insan sevinir, coşar kahkaha ile güler ve yine zaman gelir insan daralır, bunalır ve hıçkıra hıçkıra ağlar. Sonuçta takdir edilen eceli gelince bedenden ayrılır ve yaşam boyu yapmış olduğu sevap ve günahları ile ya cennet bahçesine ya da cehennem çukuruna dönüşen kabrinde kıyametin kopmasını ve hesaba çekileceği günü bekler.