0216 592 01 57 & 0532 160 63 74

Uygulamalar

Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak dolabı imalatın da hayal gücünü zorlayacak şık estetik ve zarif ürünler ve modeller imalat yapan firmamız, Mutfak dolap tasarımları mekanınızın genişliğine göre tasarlanıp hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürüyoruz. Hayalinizdeki mutfak dolabı modeli sınırsız seçenekler ve şık tasarımları bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Mutfak dolabı imalatı özel imalat ile mekana uygun modeli tarzı elde etmek çok zor değil. Mükemmel bir mutfak dolabı tasarımı istiyor ve mekanınızı daha renkli bir ortam haline getirmek istiyorsanız, Bütün mutfak modellerini mobilya imalat firmamız, Özkan mutfak sitemizi takip edebilir ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Akrilik Mutfak Dolapları Ve Modelleri Fiyatları 2022

Akrilik kapaklı mutfak dolapları modelleri ferah ve tüm modern mutfakları ön plana çıkarır. Özellikle kulpsuz akrilik mutfak modeli son zamanlarda en çok istenilen modelidir. Akrilik kapaklı mutfak dolap imalatı gövde MDF lam olarak, İmalat yapılır. Akrilik kapak çizilmez modeli olarak imalat yapılır, Çekmece rayları frenli modeli samet modeli kullanılır, Kapak menteşeleri frenli samet model kullanılmaktadır. Mutfak dolabı kapak kulpları müşteri seçerek belirlemektedir. Mutfak dolabı arkalığı 5.mm olarak imalat yapmaktayız. Bu şekilde imalat yaptığımız, Akrilik mutfak dolabı modeli imalat fiyatlarımız, 1.500 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Membran Mutfak Dolabı Modelleri Fiyatları 2022

Membran mutfak dolapları modeli MDF lam yüzey kaplama mutfak kapağı modelidir. Membran kapak modelinin değişkenlik sağlayan modelleri vardır. Kısaca renk tonu her zaman değişkenlik sağlamaktadır. Uzun yıllar mutfak dekorasyonuna hizmet veren en çok tercih edilen, Membran kapak modeli tüm mutfak modellerinde kullanılma özelliğine sahiptir.