0216 592 01 57 & 0532 160 63 74

KURUMSAL

Hakkımızda

Özkan Mermer` 1983 Yılından beri mermer, granit, traverten, Belenco, Mezar, Hamam, Şömine, Havuz, işleri alanların`da uzmanlaşmış, kadrosu ile uygulama ve montaj hizmetleri vermektir. Özkan Mermer` firması kurulduğu günden itibaren, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen? Özkan Mermer`, ilk etapta sektörde bulunan mermer, granit ve cimstone ile proje, uygulama ve montaj hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, müşteri merkezli sistemlerin planlanması, üretimi ve devreye alınması aşamasında, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli iş gücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir.