0216 592 01 57 & 0532 160 63 74

Mezar

Kabristan Mezar Yapımı 2022

Öncelikle sevdiğinizi kaybetmenizin acısını sizlerle paylaştığımızı belirtmek istiyoruz. Özkan Mermer firması olarak 1983` den beri mermer granit sektöründe hizmet veren firmamız, İstanbul ve yakın illerinde! Mermer mezar, granit mezar, traverten mezar, blok mezar, lahit mezar imalatı ve yapımında birçok başarıya imza atan ve mezar kabristan hizmetleri ile kendini kanıtlamış kurumsal bir firmadır. Yaptığımız imalat ve uygulamalarımızla müşterilerimizin beğeni ve takdirini temiz ve sağlam işçilik prensibi ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıyoruz.

İstanbul Mezar Kabristan Yapım İşleri!

Mezar yapımı ve montajı istenilen mezar modeli üstünde kaliteli mermer granit traverten malzemeleri kullanmaktayız. Yıllara meydan okuyan doğal taşlara şekil vermek için ise mezar modelini müşterinin isteği doğrultusunda sorunsuzca tamamlayıp süresini aksatmadan teslimatını yapıyoruz. Tek kişilik mezar modeli bu bölümde inceleyebilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 592 01 57

Şüphesiz ki Her Canlı Ölümü Tadacaktır?

Yüce Allah buyuruyor Her canlı ölümü tadacaktır. Bir sınama olarak sizi (bazen) şer ile (bazen) de hayır ile imtihan ederiz. Sonuçta bize döndürülecek (hesaba çekilecek) siniz. Cennet sınavına katılmak için ruhlar aleminden ana karnına ve oradan ete, kemiğe bürünüp bu fani dünyaya gelen ruhlar, sınav gereği bazen hayır ile, bazen de de şer ile imtihan edilir. Bu nedenle zaman gelir insan sevinir, coşar kahkaha ile güler ve yine zaman gelir insan daralır, bunalır ve hıçkıra hıçkıra ağlar. Sonuçta takdir edilen eceli gelince bedenden ayrılır ve yaşam boyu yapmış olduğu sevap ve günahları ile ya cennet bahçesine ya da cehennem çukuruna dönüşen kabrinde kıyametin kopmasını ve hesaba çekileceği günü bekler.