0216 592 01 57

Mezar

Mezar Fiyatları

Mermer Granit Mezar Fiyatları

Granit ve mermer mezar fiyatları temelden başlayarak gövde ve baştaşı dahil olmakla beraber kaliteli hint graniti verde star absolute star galaxy siyah tonlarda bu modeller bu saydığımız modeller de fiyatlarımız değişkenlik sağlamaktadır mezar baştaşına porselen resim lazer resim olarakda baştaşı yazılımı kumlama olarak yazılmaktadır uygun ve emekci olan granit mezar fiyatlarımız ortalama 3.000 tl arası her keseye hitap edecek şekilde günümüz şartlarına uygundur. Çift kişilik aile mermer mezar fiyatlarımız komple temelden başlayarak gövde kısmı beyaz marmara mermerinden imal edilmiştir marmara mermeri diğer çeşitlere göre fiyatda uygun ve sağlam dokusu olan bir taşımızdır çift kişlik bir mermer mezar ortalama 3.500 tl olarak belirlediğimiz fiyatlardır bu mezar granit olursa 4.500 tl civarı modeli ve taş seçimine göre değişkenlik sağlamaktadır.

Yüce Allah buyurdu:

Ey Adem! Sen ve eşin cennete yerleşin dilediğin-iz yerde, dilediğiniz nimetleri yiyin. şu ağaca yaklaşmayın (meyvesinden yemeyin, aksi halde) Zalimlerden olursunuz.

Hz. Adem ile hz. havva cennette çok mutluydular ama, onları cennette kol kola gezerken gören şeytan kıskanç-lığından çılgına dönüyorve intikam almak için fırsat gözlüyordu. Şeytanın elinde bir kozu vardı ve bunu iyi kullanması gerekiyordu. O da yasaklanmış ağacın meyvesinden yedirmek. Hz. Adem ile hz. havva cennette kaldıkları sürece hiç hastalanmadılar, yaşlanmadılar, sürekli aynı yaşta genç, neşeli ve zinde kaldılar. Ancak Allah`ın (c.c.) Her canlı ölümü tadacaktır. fermanını bildikleri için tek endişeleri vardı, ölüm! Ah ölüm olmasaydı!..