0216 592 01 57

Uygulamalar

Belenco Tezgah Uygulamaları

2019 Kampanyalı Belenco Tezgah UygulamalarıBelenco mutfak tezgahı malzemesinin kalınlığı 2 cm olup plaka ebatı 305 cm 140 cm dir kalınlığı 2 cm olduğu için daha estetik bir görüntü için 4 cm görünecek şekilde uygulanır. Bu uygulama modeli yaptığımız belenco mutfak tezgahlarının resimleri içerisinde mevcuttur. Tezgahın ön yüzeyi 45 derecelik açı ıle birleştirilmiş olup yapılan ek görünmeyecek şekilde hazırlanır. Belenco tezgahda bir diğer uygulamamızda eski sistem alınlı olarak yani tezgah yüzeyinden üste çıkma yarım cm olarak uygulanır.   

Belenco Kuvars MalzemesiBelenco Tezgahın üzerinde gönül rahatlığı ile yiyecekler hazırlanabilir. Belenco kuvars yüzeyler sağlamlığını, parlaklığını benzersiz görünümünü ilk günkü gibi yıllarca korur. Özel bir bakım gerektirmez, kuvars malzemelerine  kattığı değer yıpranmaya karşı gösterdiği direnç temizlik giderlerinde sağladığı tasarruf ve geri dönüşüm teknolojilerine yaptığı yatırımla belenco kuvars yüzeyler doğaya her zaman dost Kalcaktır. Belenco kuvars yüzeyler %93’ü kuvars olmak üzere üstün nitelikli polimerlerden bağlayıcılardan imal edilmiş yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahip kimyasallara dayanıklı gözeneksiz yapısı ile hijyenik ve lekelenmeye dirençli en son teknoloji ürünü çok dayanıklı yüzeylerdir.

Belenco Kuvars Malzemesi Kullanım Alanları, Belenco mutfak tezgahı ve banyo tezgahlarında zeminlerde duvar ve cephe kaplamalarında banko ve çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minumum bakım gerektiren teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip bir kuvars yapı yüzey malzemesidir.