0216 592 01 57 & 0532 160 63 74

Hizmetler

Dekor & Tadilat Çalışmaları

İstanbul Anadolu Yakası’nda yaşayan ve evi olan müşterilerimizin! ev tadilatı, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, anahtar teslim ev tadilatı, işlerini tek kişi tek ekip olarak, tadilat ve imalat işlerini gününde yapıp teslim ediyoruz. Firmamız İstanbul ’Anadolu’ yakasında yapılan tadilat işlerinde yeni nesil modern mutfaklar ve banyolar yaparak, imalatı kendi bünyesinde yapan, kaliteli ürün kullanarak hizmet vermektedir. İstanbul il ve ilçelerinde kaliteli ev tadilatı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizi arayabilir. 0216 592 01 57,

Tadilat İşlerinde profesyonel tasarım seçeneklerle çözüm üreten çözüm ortağımız, Dekor TADİLAT, Firmamız ile komple anahtar teslimi tadilat, Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı, Fayans seramik işleri, Kırım yıkım ve sıva işleri, Stropiyer ve kartonpiyer işleri, Tadilat hizmetleri kategorisinde hizmet vermekteyiz. Tadilat hizmetinin en kaliteli çözümlerini evinize taşıyan profesyonel ekibimizle mekanlarınız şık tasarımlarla göz alıcı bir hale getiriyoruz. Ayrıca kampanyalı tadilat çalışmalarımız da vardır.

Ev Tadilatı Dekorasyon İşlerimiz?

Evinizin eskiyen bölümlerini yenileme ihtiyacı duyup yapacağınız! Dekor tadilat yenileme çalışmalarını bire bir sizinle paylaşarak yapmaktayız. Beraber yapacağımız çalışma hem sizi hem bizi memnun edecektir, Ev dekorasyonu yönetmek ve uygulama yapmak ayrı bir özveri isteyen bir yükümlülüktür. Bu yükümlülüğü müşteri ile yapılan istihare ile ortaya çıkacak işler mükemmel ötesi olacaktır. Kullanılacak ürün ve malzemeler itina ile seçilip uygulanacak bölümlere montajları temiz işçilik prensibi anlayışı ile montajlanır.