0216 592 01 57 & 0532 160 63 74

Hizmetler

Ev Tadilatı Dekorasyonu

Ev tadilatı ve dekorasyonu işlerindeki deneyimlerimizi siz değerli iş ortağımız müşterilerimizi ev tadilatı işlerinize çözüm ortağı oluyoruz. Uzun yıllar ev tadilatı yapan firmamız, profesyonel ekibi ustaları ve birlikte çalıştığımız, ekibimizle? İstanbul ve çevre illere tadilat hizmeti sunmaktadır. İmalat mobilya ve mermer seçenekleri ile firmamız uygun ev tadilatı fiyatları sunarak’ Ev tadilatı ve dekorasyonun da kaliteli  ürün ve malzeme seçenekleri  kullanarak tadilat işlerinde firmamızla çalışan tüm müşterilerimizin takdirini almıştır.

Ev tadilatı işlerinde profesyonel ekip çalışması yapılmayan, Ev yenileme tadilat dekorasyon işleri projesiz olan işlerde sorun her zaman çıkmaktadır. Ev tadilatı işlerine başlamadan önce dairede ne yapılacak işleri planlama yapılarak, detaylı bir şekilde planlan ve proje çıkartıp ev tadilat işlerine başlangıç yapılmalıdır. İmalatçı bir firma olan, Özkan Mermer tadilat işlerin de uzman kadrosu mimarı projelendirme sistemi ile çalışmaktadır.

Evinizin iç kısmının tadilat dekorasyonunu değiştirmek ve yenilemek istediğinizde tabi ki hiç kolay olmayan bir işe girmişsiniz demektir. Ev tadilatın da iç dekor yapmanızı kolaylaştıracak çok güzel önerilerle evinizin tadilat çalışmalarını kolaylaştırıyoruz. Tadilat işleri yapan firma olarak, Farkımız, imalatçı bir firma olmamızdır. Mutfak tezgahı ve mobilya imalat iş yerlerimizle isteğe bağlı tüm imalat işlerinizi bire bir göz zevkinize ve evinizin her bölümüne yakışan tasarımlar sunmaktayız.