0216 592 01 57

Hİizmetler

Belenco Kuvars Yüzeyler

Belenco, Türkiye`nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve mühendislikle yorumlayarak katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel yüzeyler üretir.

Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan doğal kuvars, Belenco Kuvars Yüzeylerde tasarım ve teknolojiyle birleşerek günümüzün en tercih edilen yüzeylerini oluşturur.

Belenco, her zevke, ihtiyaca ve beklentiye uygun fazklı yüzey bitişleri ile çarpıcı ve eşsiz tasarımlara imza atıyor. Parlak yüzeyleri ışıl ışıl görünümleri ile şık ve göz alıcı mekanlar yaratıyor.

Belenco Kuvars Yüzeyler, yaklaşık %93 oranında içerdiği son derece sağlam ve dayanıklı doğal kuvars minerali ve üstün nitelikli polimerler sayesinde benzersiz bir dayanıma ve eşsiz doğal güzelliğe sahiptir.

Işıl ışıl görünümünü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından alır. Parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermez. Yüzeye sonradan cila ya da parlatma yapılmasına gerek yoktur.

Dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir. Yaşam alanlarında moda kuvars, kuvarsta mooda Belenco Kuvars Yüzeylerdir.

Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan doğal kuvars, Belenco Kuvars Yüzeylerde tasarım ve teknolojiyle birleşerek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı çok yüksek bir yüzey malzemesine dönüşür.

Asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek mukavemete sahiptir. Deterjanların yıpratıcı etkileri Belenco Kuvars Yüzeylerde sorun olmaktan çıkar.

Su emmeyen, gözeneksiz yapısı ile Belenco Kuvars Yüzeyler, çay, kahve, şarap, hardal, sirke, limon gibi diğer tezgah malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da aşınmasına sebep olabilecek maddelerden etkilenmez. Yüzey koruyucu uygulanmasına ihtiyaç duymaz..

Gözeneksiz kompakt yapısı ile üzerinde bakteri veya mikro organizma üremesine izin vermez. Hijyenil oluşu NSF tarafındn onaylanmıştır. Üzerinde gönül rahatlığı ile yiyecekler hazırlanabilir.

Belenco Kuvars Yüzeyler; sağlamlığını, parlaklığını, benzersiz görünümünü ilk günkü gibi yıllarca korur. Özel bir bakım gerektirmez.

Kuvarsa kattığı değer, yıpranmaya karşı gösterdiği direnç, temizlik giderlerinde sağladığı tasarruf ve geri dönüşüm teknolojilerine yaptığı yatırımla Belenco Kuvars Yüzeyler doğaya dosttur.

Belenco kuvars yüzeyler %93’ü kuvars olmak üzere üstün nitelikli polimerlerden (bağlayıcılardan) imal edilmiş yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahip, kimyasallara dayanıklı, gözeneksiz yapısı ile hijyenik ve lekelenmeye dirençli, en son teknoloji ürünü çok dayanıklı yüzeylerdir. Mutfak ve banyo tezgahlarında, zeminlerde, duvar ve cephe kaplamalarında, banko ve çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minumum bakım gerektiren, teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip bir yapı malzemesidir.