0216 592 01 57

Hizmetler

Çimstone Farkı Ve Özelliği Nelerdir

Çimstone Kuvars Farkı Ve Özellikleri Nelerdir ?

Tamamen yerli üretim olan çimstone hammaddesini %93’lük gibi yüksek bir orantıda tamamen doğal malzeme olan kuvars`tan alır. Çimstone üretim yeri izmir` dır. Özellikle mutfak tezgahı banyo lavoba tezgah uygulamalarında göz alıcı şık bir görüntiye sahipdir. Çimstone kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez leke tutmaz tabi olan yinede kimyasal  madeleri kullanmamak lazımdır. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü parlak yüzey görümünü korur. Bu özelikleri çimstone’u sağlam ve orjinal oluşu diğer kuvars malzemelerden daha çok talep ve kullanımını sağlar. Kuvars doğadaki en sert mineral yapısına sahip taşlardan olamya hak kazanmıştır. Bu sebepden dolayı Kuvars çimstone kuvars malzeme olarak çokca rakip çıkmasına rağmen sunduğu eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık, Çimstone her zaman büyük adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Çizilmeye ve aşınmaya karşı üst düzeyde sağlam ve dayanıklıdır.

Özkan Mermer 2019 Çimstone Mutfak Tezgâhı Çalışmaları

Orjinal Çimstone Nasıl Anlaşılır

Orjinal Çimstone Mutfak Tezgahı aldığınızda alt kısmında olan lazerli modeli ve kodu olmasına dikkat edilmelidir. teknolajıye ayak uyduran ÇİN çimstone benzeri kuvars taşlar üretmektedir. Çimstone pilakasının alt kısmındaki lazer kodu yazmaktadır. Çimstone tezgah alırken dikkat etmelisiniz. Bunları yazmamdaki sebeb hergün aldığım telofonlar sıkca telde sorulan sorular orjinal çimstone nasıl anlarız gibi sorular olduğu için açıklama gereği duydum.

Çimstone mutfak tezgâhı İmalatı Nasıl Yapılmalıdır

Çimstone mutfak tezgâhı tüm kesim ve parlatmaların sulu yapılmadır Kuru kesim ve parlatmadan kesinlikle uzak durulması gerektiğini unutmamalıyız. Süpürkelikler gönye burun kesim olmalıdır. Düz monta edilen süpürkelik görselliği hitabı çok çirkin bir gürünüm alır. Çalışırken çimstone mutfak tezgâhı`nın yüzey cilası zarar görmemesi için tezgâh parçaları üzerinin karton ve benzeri malzemeler koymamız gerekmektedir. En elverişli montaja olanak ek yerlerinin ve süpürkeliklerinde slokon kullanılmaması veya silokonu süpürkeliğin arka duvar kısmına kullanılmalıdır. En idali aynı renk tonunda yapıştırıcı akemi kullanılması montajı düzgün ve göze hitabı pürüzsüz kılacaktır.